Lauko baldai

Pavadinimą | Kainą | Datą |
3736

Lauko baldu komplektas

405

Lauko baldai

206

Pinta LAUNGE kėdė

550

"Malaga" pinti lauko baldai

84

Standart

Nauji ir kokybiški, o galbūt ir panaudoti,tačiau gerai išsilaikę, nepraradę prekinės išvaizdos lauko baldai galėtų papuošti Jūsų namų terasą, sodybos arba sodo aplinką, kuriais mėgausitės ilgais vasaros vakarais leisdami laiką su savo artimaisiais arba tiesiog gerais bičiuliais. Funkcionalūs ir atsparūs drėgmei stalai, tvirtos kėdės, kabantys krėslai ir sūpynės, taip pat gultai bei lauko aksesuarai -visa tai galite rasti patalpintuose skelbimuose už Jums prieinamą kainą. Taip pat lauko baldai internetu pigiau!
Įvairių šalių gamybos ąžuolo, klevo, uosio, liepos ar iš kito medžio pagaminti lauko baldų komplektai gali tapti Jūsų visos namų aplinkos išskirtiniu motyvu. Iš gausybės šiame kataloge patalpintų skelbimų apie lauko baldus Jūs galėsite taipogi išsirinkti bei įsigyti ir atskirai parduodamus klasikinio, modernaus arba nestandartinio stiliaus, taip pat Jūsų skonį ir viziją atitinkančius lauko baldų komplektus, kurie , kaip tikimės, ilgai tarnaus ir džiugins Jus bei Jūsų šeimos narius. Galėsite išsirinkti ir įsigyti tiek mūsų šalies baldų gamybos įmonių, tiek kitose šalyse pagamintus lauko baldų komplektus, kurie puikiai derės viso Jūsų namų terasos, sodybos arba sodo aplinkos interjero fone, suteiks naujų spalvų, mielo jaukumo, o teisingai parinktos dekoro detalės- galimo žaismingumo bei išraiškingumo, parodančio Jūsų pasirinktus tnkamus sprendimus gyvenamai namų ir artimos aplinkos erdvei.
Šiame mūsų namų interjero ir dizaino kataloge Jūs rasite informaciją ne tik apie parduodamus įvairios paskirties baldus, namų interjero detales, tačiau galėsite susipažinti ir su čia pateiktomis interjero dizaino idėjomis ir dekoro sprendimais namams, jūsų įmonės biurui arba sodui, sužinoti kaip būtų galima užsisakyti baldus internetu. Tikimės, kad Jums pavyks rasti patikusius tiek svetainės, tiek virtuvės, tiek r kitos paskirties ne tik vietinės gamybos, tačiau ir lenkiškus baldus, kuriais naudositės savo namų aplinkoje, ofise arba sodyboje.
Kataloge užsiregistravę tiek pavieniai vartotojai, individualūs baldų gamintojai, tiek Lietuvos baldų gamybos ir baldų prekybos įmonės, vystančios savo veiklą ne tik didžiuosiuose Lietuvos miestuose (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose), bet ir mažesniuose šalies miesteliuose čia galės pristatyti savo  gaminamą produkciją, galbūt pasidalinti baldų gamybos paslaptimis su besidominčiaisiais tokios gamybos technologijomis, pateikti naujų interjero ir dizaino sprendimų.