Svetainės baldai

Pavadinimą | Kainą | Datą |
1535

Žurnalinis staliukas

2172

Staliukas

405

Staliukas

2027

Žurnalinis staliukas

434

Dėžė-stalas kavai

101

Lempos staliukas

-114% Sale
2896 6200

Žurnalinis staliukas Dvynės

-91% Sale
1303 2500

Žurnalinis staliukas

0

-125800% Sale
1 1259

Ąžuolinis stalas

Svetainės kambario stalas užima ypatingą vietą namų aplinkoje. Dažniausiai prie jo susėdama įvairių švenčių progomis. Tai viena iš dažniausių šeimos narių susibūrimo vietų namuose, prie kurio sprendžiami įvairiausi klausimai, todėl yra svarbu, kad stalas ne tik atitiktų savo tiesioginę paskirtį, bet ir derėtų prie namų aplinkos.
Įvairių šalių gamybos ąžuolo, klevo, uosio, raudonmedžio ar iš kito medžio pagaminti svetainės stalai gali tapti Jūsų namų salono puošmena. Iš gausybės šiame kataloge patalpintų skelbimų apie svetainės baldus Jūs galėsite taipogi išsirinkti bei įsigyti ir atskirai parduodamus klasikinio,modernaus arba nestandartinio stiliaus, taip pat antikvarinius svetainės stalus, kurie, kaip tikimės, ilgai džiugins tiek Jus, tiek pas Jus užsukusius pasisvečiuoti artimus draugus, gimines ir pažįstamus. Galėsite išsirinkti ir įsigyti mūsų šalies baldų gamybos įmonių, tiek kitose šalyse pagamintus svetainės stalus, kurie puikiai derės Jūsų namų aplinkos interjero fone, suteiks svetainės kambariui naujų spalvų ar net žaismingumo.
Šiame mūsų namų interjero ir dizaino kataloge Jūs rasite informaciją ne tik apie parduodamus įvairios paskirties baldus, namų interjero detales, tačiau galėsite susipažinti ir su čia pateiktomis interjero dizaino idėjomis namams, jūsų įmonės biurui arba sodui, sužinoti kaip būtų galima užsisakyti baldus internetu. Tikimės, kad Jums pavyks rasti patikusius tiek svetainės, tiek virtuvės, tiek r kitos paskirties ne tik vieinės gamybos, tačiau ir amerikietiškus baldus, kuriais naudositės savo namų aplinkoje, ofise arba sodyboje.
Kataloge užsiregistravę tiek pavieniai vartotojai, individualūs baldų gamintojai, tiek Lietuvos baldų gamybos ir baldų prekybos įmonės, vystančios savo veiklą ne tik didžiuosiuose Lietuvos miestuose (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose), bet ir mažesniuose šalies miesteliuose čia galės pristatyti savo  gaminamą produkciją, galbūt pasidalinti baldų gamybos paslaptimis su besidominčiaisiais baldų gamybos technologijomis, pateikti naujų interjero ir dizaino sprendimų.