Miegamojo baldai

Pavadinimą | Kainą | Datą |
0

Ninel

0

Edenberg

0

Edenberg

-158% Sale
1029 2665

Miegamojo komplektas LUNO

-158% Sale
692 1791

Miegamojo komplektas CARO

0

Mediniai ir pinti baldai

0

Miegamasis Florencija

0

Miegamasis Oskaras

0

Lika miegamasis

0

Vlada

565

Miegamojo komplektas

0

Lui

Miegamasis - tai ramybės ir poilsio vieta mūsų namuose. Jame mes praleidžiame nemažai laiko, skirdami jį  poilsiui bei miegui. Deramam mūsų poilsiui bei miegui įtakos turi tokios paskirties kambario aplinka, todėl ne ką mažiau už miegą yra svarbu tinkamai parinkti baldus bei interjero ir dekoro detales, kad miegamojo kambario erdvė atitktų tiesioginę paskirtį.
Įvairių šalių gamybos ąžuolo, klevo, uosio, raudonmedžio ar iš kito medžio pagaminti miegamojo baldų komplektai gali tapti Jūsų miegamojo kambario išskirtiniu akcentu. Iš gausybės šiame kataloge patalpintų skelbimų apie miegamojo baldus Jūs galėsite taipogi išsirinkti bei įsigyti ir atskirai parduodamus klasikinio,modernaus arba nestandartinio stiliaus, taip pat antikvarinius miegamojo baldų komplektus, kurie , kaip tikimės, ilgai džiugins Jus bei Jūsų šeimos narius . Galėsite išsirinkti ir įsigyti mūsų šalies baldų gamybos įmonių, tiek kitose šalyse pagamintus miegamojo baldų komplektus, kurie puikiai derės Jūsų namų aplinkos interjero fone, suteiks miegamojo kambariui naujų spalvų, jaukumo, o teisingai parinktos dekoro detalės- net ir žaismingumo.
Šiame mūsų namų interjero ir dizaino kataloge Jūs rasite informaciją ne tik apie parduodamus įvairios paskirties baldus, namų interjero detales, tačiau galėsite susipažinti ir su čia pateiktomis interjero dizaino idėjomis ir dekoro sprendimais namams, jūsų įmonės biurui arba sodui, sužinoti kaip būtų galima užsisakyti baldus internetu. Tikimės, kad Jums pavyks rasti patikusius tiek svetainės, tiek virtuvės, tiek r kitos paskirties ne tik vietinės gamybos, tačiau ir amerikietiškus baldus, kuriais naudositės savo namų aplinkoje, ofise arba sodyboje.
Kataloge užsiregistravę tiek pavieniai vartotojai, individualūs baldų gamintojai, tiek Lietuvos baldų gamybos ir baldų prekybos įmonės, vystančios savo veiklą ne tik didžiuosiuose Lietuvos miestuose (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose), bet ir mažesniuose šalies miesteliuose čia galės pristatyti savo  gaminamą produkciją, galbūt pasidalinti baldų gamybos paslaptimis su besidominčiaisiais tokios gamybos technologijomis, pateikti naujų interjero ir dizaino sprendimų.